Proměny a reference

Seznamte se s příběhy nemovitostí, kterým jsme už vdechli nový život. Některé vypadaly opravdu nevábně, měly i nezvané „nájemníky“ a potřebovaly velké zásahy. Jiné byly spíše pár let zanedbané a „jen“ jsme je zvelebili a hezky představili. Posuďte sami.

Z vybydlené vily bude brzy ozdoba vesnice

Příklad první: Chátrající rodinná vila v Praskolesích

Už na první pohled nám bylo jasné, že se o ni strhne boj

Takto by mohl dům vypadat po zdařilé rekonstrukci

Nádhernou prvorepublikovou vilu na Berounsku vlastnil starší pán a jeho dvě dcery. Dcery žijí dlouhodobě v zahraničí a dům zel více jak 15 let prázdnotou. Vilu jsme v zanedbaném stavu vykoupili, vyklidili, vyřešili nutnou administrativu a s architektkou připravili vizualizace budoucího možného stavu. Za pár dní si vila našla nové majitele.

Přečtěte si celý příběh

Dům se zdál být hotový. Zdaleka však nebyl.

Dokončený dům a založená zahrada přivedla na prohlídku 15 zájemců

Exekuce majitelů bohužel vedly k dražbě „téměř hotové“ novostavby rodinného domku. Koupený dům naše zednická parta dokončila – postavili jsme schody, zeď a terasu v zadní části pozemku, vyčistili bazén, dostavěli domek pro bazénovou technologii a kompletně založili zahradu. V domku již spokojeně bydlí mladý pár.

Přečtěte si celý příběh

Podívejte se, jak se z ošklivého káčátka vyklubala krásná chata pro víkendovou rekreaci

Příklad třetí: Totální proměna zanedbané chaty v Ohníči

Stav, který je na nevyužívaných chatách i domech běžný. My rádi přiložíme ruku k dílu.

Už jen sehnat gril. Co vy na to?

Na doporučení nás oslovil majitel chaty s tím, že ji chce prodat a představuje si částku 1.5 milionu korun. Na daný stav to byla „dost“ nadsazená cena. My však věděli, že potenciál je mnohem vyšší. Chtělo to ale rekonstrukci. A to pořádnou. Celý pozemek i chatu vyklidit, udělat fasádu, kompletní rekonstrukci interiéru, vymalovat a zkulturnit zahradu.

Tři měsíce naší práce a chatu jsme prodali výrazně nad očekáváním.

Přečtěte si celý příběh

Dřívější příběhy s dobrým koncem

(kontakty vám klidně předáme, napište si)

Votýpkovi
podíl 1/6 na chatě

Kdysi jsme s manželem zdědili podíl na chatě po mém tatínkovi u Karlových Varů. Vzhledem k rozepřím v rodině jsem od té doby na chatě nebyla. A bratr by mi vstup stejně neumožnil. Zkoušeli jsme se domluvit, ale prostě to nejde. Skayo Capital s.r.o. od nás podíl vykoupili. K čemu by mi nadále byl? Takhle jsme dostali alespoň peníze a zpříjemníme si důchod. Můžeme jen a jen doporučit.

Dřívější příběhy s dobrým koncem

(kontakty vám klidně předáme, napište si)

Komárovi - Příbram
Majitelé domu v Příbrami

Žijeme dlouhodobě v zahraničí a v Příbrami jsme vlastnili dům. Dům byl již více jak 15 let prázdný a neobývaný. Ze zahraničí se prodej nemovitosti řeší komplikovaně, zvlášť pokud je v takovém stavu. Oslovili jsme Skayo Capital s.r.o. a výkup domu proběhl tak hladce, že jsme to ani nečekali. Dokonce ho již stihli zrekonstruovat a budou ho dále prodávat. Držíme palce. Komárovi

Dřívější příběhy s dobrým koncem

(kontakty vám klidně předáme, napište si)

Petr Novák - Praha
majitel 1/4 bytu v Praze

>Řadu let jsem vlastnil 1/4 bytu v Praze na Vinohradech. V bytě jsem při studiích dokonce i chvíli bydlel. Poté se byt dlouhá léta pronajímal a já dostával část nájmu. Před třemi lety ale zbývající podíl změnil majitele. Ty lidi neznám, ale <strong>není s nimi řeč.</strong> Nájem mi nevypláceli a byly s nimi samé potíže. Na doporučení jsem oslovil firmu Skayo Capital s.r.o., kteří můj podíl bez problémů odkoupili. Potřeboval jsem prostředky na vlastní bydlení a toto pro mne bylo rychlé a bezproblémové řešení.

Menší dvorek není vůbec na škodu aneb ne každý chce obrovskou zahradu

Příklad čtvrtý: Dům v Končicích

Původní stav interiéru byl opravdu katastrofální

Povedlo se nám zvelebit dokonce i okolí

Domek byl v opravdu zanedbaném stavu. Bylo vidět, že se o něj nikdo dlouhá léta pořádně nestaral. A těch odpadků a nepořádku. I navzdory tomu jsme si dovedli představit, jak krásně by na nové majitele mohl působit. Když jej vyčistíme, opravíme, vymalujeme …. zkrátka dáme do pořádku.

Přečtěte si celý příběh

Řešíte, co s nemovitostí?

Vyplňte formulář a my se ozveme.


  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Nechcete vyplňovat formulář?
  Zavolejte a vyřídíme to po telefonu.

   

  (+420) 771 155 393
  Po-Pá: 09.00 – 17.00

  Thank you

  We have received your message. If your
  inquiry is urgent, please use the phone number
  (+84) 394 846 850
  to talk to one of our staff members. Otherwise, we will contact
  you by email as soon as possible.

  Get in touch