Dřívější příběhy s dobrým koncem

(kontakty vám klidně předáme, napište si)

Votýpkovi
podíl 1/6 na chatě

Kdysi jsme s manželem zdědili podíl na chatě po mém tatínkovi u Karlových Varů. Vzhledem k rozepřím v rodině jsem od té doby na chatě nebyla. A bratr by mi vstup stejně neumožnil. Zkoušeli jsme se domluvit, ale prostě to nejde. Skayo Capital s.r.o. od nás podíl vykoupili. K čemu by mi nadále byl? Takhle jsme dostali alespoň peníze a zpříjemníme si důchod. Můžeme jen a jen doporučit.

Dřívější příběhy s dobrým koncem

(kontakty vám klidně předáme, napište si)

Komárovi - Příbram
Majitelé domu v Příbrami

Žijeme dlouhodobě v zahraničí a v Příbrami jsme vlastnili dům. Dům byl již více jak 15 let prázdný a neobývaný. Ze zahraničí se prodej nemovitosti řeší komplikovaně, zvlášť pokud je v takovém stavu. Oslovili jsme Skayo Capital s.r.o. a výkup domu proběhl tak hladce, že jsme to ani nečekali. Dokonce ho již stihli zrekonstruovat a budou ho dále prodávat. Držíme palce. Komárovi

Dřívější příběhy s dobrým koncem

(kontakty vám klidně předáme, napište si)

Petr Novák - Praha
majitel 1/4 bytu v Praze

>Řadu let jsem vlastnil 1/4 bytu v Praze na Vinohradech. V bytě jsem při studiích dokonce i chvíli bydlel. Poté se byt dlouhá léta pronajímal a já dostával část nájmu. Před třemi lety ale zbývající podíl změnil majitele. Ty lidi neznám, ale <strong>není s nimi řeč.</strong> Nájem mi nevypláceli a byly s nimi samé potíže. Na doporučení jsem oslovil firmu Skayo Capital s.r.o., kteří můj podíl bez problémů odkoupili. Potřeboval jsem prostředky na vlastní bydlení a toto pro mne bylo rychlé a bezproblémové řešení.

Thank you

We have received your message. If your
inquiry is urgent, please use the phone number
(+84) 394 846 850
to talk to one of our staff members. Otherwise, we will contact
you by email as soon as possible.

Get in touch